?

Log in

No account? Create an account
Все, що відбулося толкового на Майдані два роки назад, відбулося не… - ιχθυσς — LiveJournal
March 27th, 2016
02:43 pm

[Link]

Previous Entry Share Next Entry
Все, що відбулося толкового на Майдані два роки назад, відбулося не на основі проєвропейського руху, а на основі ліберальної ідеї захисту себе і свого. Самопроголошені очільники, до речі, цього так і не збагнули, і до кінця зі сцени лунало різноманітне «Україна — це Європа», хоч люди і не за тим прийшли. Тільки коли ми відставляємо політичну міфологію і пригадуємо, що кожен має свою гідність, і має солідарно з усіма захищати своє життя, свободу і власність (а також їхнє життя, свободу і власність), ми рухаємося вперед.

Голандський референдум, сподіваюсь, дасть нам ще один шанс відставити політичні міфи і зайнятись важливими речами.

Tags: , , ,

(6 comments | Leave a comment)

Comments
 
[User Picture]
From:mercibo
Date:March 31st, 2016 03:28 pm (UTC)
(Link)
В лозунг "Украина это Европа" многие, видимо, вкладывали именно стремление к такому же уровню либерализма, как в Европе: персональные свободы, уважение личного достоинства и ответственность власти перед избирателями. Не пристроиться любым способом к Европе, а использовать Европу, как модель для обустройства своей страны.
Но, конечно же, спектр стремлений и желаний был очень широк и этим не ограничивался.
From:ichthuss
Date:April 2nd, 2016 09:45 am (UTC)
(Link)
А я кажу про те, що саме з цього широкого спектру виявилось продуктивним.
From:(Anonymous)
Date:April 7th, 2016 10:07 am (UTC)
(Link)
У мене є думка, що єдиний для нас шлях - це шлях "путінської стабільності" (єдине, краще якщо без диктатури). Бо будь-які радикальні позитивні зміни будуть приводити до нестабільності, якою будуть користуватись деструктивні елементи. Маю на увазі, що на зміну гіршим будуть приходити ще гірші.
From:ichthuss
Date:April 7th, 2016 10:18 am (UTC)
(Link)
Насправді у мене давно складається враження, що наші, пардон, очільники давно настільки відірвались від життя, що це уже невиправно. І що "навіжений принтер" - це не лише про Думу. І поводитись з ними треба так само, як з божевільними - ізолювати від суспільства, поки вони ще чогось не наробили. Тобто жити, ігноруючи будь-яку їхню активність (хоча, звичайно, не забуваючи про загрозу з їх боку).

Коли суспільство діє активно, державі складно з цим щось зробити. Он добровольчі формування 2014-го - абсолютно низові - вирішили хід початкового, самого суттєвого етапу конфлікту. А держава їх просто легалізувала заднім числом. (А Правий Сектор навіть, здаєть, не легалізувала). От так і треба діяти. Просто ігнор.
From:(Anonymous)
Date:April 23rd, 2016 07:36 am (UTC)
(Link)
Так, в принципі, це тем, що їм і потрібно, щоб платили податки і далі їх ігнорували. Можна звичайно і податки не платити, у певного % це буде вдаватися. Але як тільки відсоток стане хоч якось значним, держава одразу за нього візьметься.
From:ichthuss
Date:April 23rd, 2016 10:42 am (UTC)
(Link)
Чесно кажучи, не бачу причин зважати на їхні мотиви чи побажання.
Powered by LiveJournal.com