?

Log in

No account? Create an account
Модераторське - ιχθυσς — LiveJournal
November 19th, 2018
06:21 pm

[Link]

Previous Entry Share Next Entry
Модераторське
У зв'язку зі свинськими нововведеннями адміністрації ЖЖ, відсьогодні в моєму журналі:
  • відповідь на коментар юзера, забаненого вами, прирівнюється до грубого хамства і може призвести до бану без попереджень;

  • коментар до посту, де участь в дискусії бере забанений вами користувач, прирівнюється до хамства, і при зловживанні моїм терпіннням може призвести до санкцій включно з баном;

  • коментування у моєму журналі будь-кого, в кого в списку забанених є будь-хто з постійних коментаторів мого журналу, вважається неввічливістю.

Загалом, рекомендую дискусію вести на дрімвізі. А всім лжеюзерам раджу ввести у себе в журналах аналогічні правила.

(6 comments | Leave a comment)

Comments
 
[User Picture]
From:ti_ua
Date:November 19th, 2018 06:56 pm (UTC)
(Link)
А що за нововведення?
From:ichthuss
Date:November 19th, 2018 07:37 pm (UTC)
(Link)
Неможливість відповісти тому, хто тебе забанив — навіть в коментах в третьому журналі. Я вважаю, що право вирішувати, хто може писати коментарі, а хто ні, належить виключно власнику майданчика, тобто журналу, в коментарях до якого йде дискусія. Якщо хтось не хоче отримувати коментарі від тих, хто йому не любий — хай не ходить туди, де вони пишуть.

Edited at 2018-11-19 07:44 pm (UTC)
[User Picture]
From:yakov_a_jerkov
Date:November 19th, 2018 07:53 pm (UTC)
(Link)
Достаточно распространенной была ситуация, когда, наоборот, забаненный ходил за забанившим по другим журналам и писал ему/ей гадости.
From:ichthuss
Date:November 19th, 2018 07:59 pm (UTC)
(Link)
Це, НМД, відповідальність власника журналу - щоб сторонні срачі до нього не заносили, виганяти за хамський офтопік.

Врешті-решт, мене б цілком задовольнило, якби вибір політики модерування - забороняти чи ні подібні коментарі технічними засобами - покладався на власника журналу. Тобто якби адміністрація не перевела всі журнали в такий режим примусово, а дозволила кожному зробити це самостійно.
[User Picture]
From:yakov_a_jerkov
Date:November 19th, 2018 08:03 pm (UTC)
(Link)
На мой взгляд, идеального решения тут нет -- любое имеет очевидные минусы. Но я не вижу в нынешней ситуации серьезной проблемы.
From:ichthuss
Date:November 19th, 2018 08:32 pm (UTC)
(Link)
Ідеального рішеннння соціальних проблем технічними засобами не буває, але бувають більш та менш адекватні викликам інструменти. Кожен власник журалу може мати різні наміри щодо свого журналу як майданчику для спілкування. Хтось хоче бачити в ньому місце для взаємного поглажування, хтось - тусівку однодумців, хтось - групу взаємної підтримки, хтось - майданчик для вільної дискусії. Мені найбільш симпатичний останній варіант, і саме його я прагну реалізувати в своєму журналі.

Ключовим елементом політики в цьому разі є відкритість кожного коментаря для критики з будь-якого боку, в т.ч. від несимпатичних коментатору дописувачів. Тому бан-політика повинна включати бан за офтопік, флуд, і, на розсуд власника майданчика, за зниження рівня дискусії (матюки, хамство, перехід на особистості та ін.), але обов'язково незалежно від поглядів коментатора.

В даному разі адміністрація вщент зламала інструмент, придатний для реалізації саме такої політики: будь-який дописувач може відгородитись від незручних йому коментаторів, що безумовно ставить під удар пошук істини в даній конкретній дискусії. Саме з цих міркувань я оголошую подібну поведінку неприпустимою в моєму журналі.
Powered by LiveJournal.com