?

Log in

No account? Create an account
Чістєйшей прєлєсті... - ιχθυσς — LiveJournal
April 13th, 2019
12:51 pm

[Link]

Previous Entry Share
Чістєйшей прєлєсті...
...чістєйший образєц.

Пункт 1. Кого б не вибрали на цих виборах, винен Порошенко — оскільки розчарував людей.
Пункт 2. Гіпотеза "Зеленський гірше за Порошенка" не розглядається, оскільки див. пункт 1.

Тобто шановний борець за демократичні цінності вважає народ не суб'єктом, а об'єктом: "щёлкни кобылу в нос - она махнёт хвостом". У здатності порівняти два варіанти і вибрати кращий (або менше зло, якщо комусь так більше подобається) ми народу відмовляємо, як і у відповідальності за свій вибір. І при цьому просуваємо демократичні цінності, ну, ви розумієте...

@DW

Tags: ,

(3 comments | Leave a comment)

Comments
 
[User Picture]
From:kondybas
Date:April 13th, 2019 03:06 pm (UTC)
(Link)
Я не відмовляю народу у виборі. В нас вільна країна, і кожен може голосувати на свій розсуд.

Що не відміняє того сумного факту, що, згідно за правилом Парето, 80% всього інтелекту належать лише 20% населення. І ще 20% населення, що є цілковито повноправними виборцями, нездатні зробити будь-який раціональний та осмислений вибір, а у виборі керуються виключно емоціями та імпульсом.
From:ichthuss
Date:April 13th, 2019 04:30 pm (UTC)
(Link)
Мова про те, що Тайлер одночасно вважає, що у всіх негативних наслідках приходу Зеленського винен Порошенко, що змусив народ голосувати проти нього, а не народ, який не подумав головою, і водночас свою позицію вважає продемократичною. Окремо ці позиції цілком дружать з логікою, але не разом.
[User Picture]
From:kondybas
Date:April 13th, 2019 04:42 pm (UTC)
(Link)
Ну, то я неправильно зрозумів пост. Тайлер мене забанив ще десь років два тому, і я, щиро кажучи, гидую ходить в його гадюшник.

Особисто я вважаю, що ЗМІ за останні 4 роки (в 2014 ще боялися "хунти") займалися виключно нагніталовом чорнухи. Глобальне ТСН по всіх телеканалах - згорів сарай, задавили цуценя, п'яні втопилися, авто врізалося, пограбували пивний ларьок, п'яте, десяте, коли б не прийшов до батьків, в них фоном суцільне нагнітання гівна. І все це гівно старанно асоціювали з владою. Врешті, нездатні до раціонального мислення, втомившися від гівна, захотіли чогось світлого та чистого. І тут їм підсунули коміка. От тільки комік попався абсолютно третьосортний. Втім, для тих 20%, хто обирає на емоціях та імпульсі - це не перешкода.

До речі, прогнозую доволі різкий розворот всіх ЗМІ, які почнуть так само масово нагнітать ейфорію у випадку перемоги Зеленського. В повному відриві від реальності. Але для тих самих 20% "жить станєт лєгчє, станєт вєсєлєй". Вони абсолютно щиро в те віритимуть.

Edited at 2019-04-13 04:45 pm (UTC)
Powered by LiveJournal.com